> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

„Bude určitě hodně kvalitní.“

vloženo: 24.06.2019           komentářů: 0

Václav Meidl o týmu, který se v Prostějově skládá.
Prostějovský rodák zůstává nadále u Jestřábí letky. Pro třiatřicetiletého útočníka to tak bude už třetí sezóna na Hané v řadě. „Pro mě ty cíle už jsou hlavně zůstat zdravý a s týmem udělat úspěch pro naše město,“ říká o cílech do novém ročníku Václav Meidl. „Myslím si, že naši fanoušci, trenéři i majitelé klubu tady si to zaslouží,“ dodává.

Jak byste zhodnotil své výkony z uplynulé sezóny?

„Sezóna pro mě byla těžká, protože jsem byl dlouho nemocný. Jak jsem se vrátil do sestavy, tak si myslím, že to nebylo špatné. Hodnotím to ale tak, že jsem byl dlouho nemocný, a tak jsem nemohl ukázat to, co umím. Ke konci v play-off mi trochu chyběla kondice, protože jsme předtím tři měsíce nemohl nic dělat a bylo to náročné.“

Jak jste říkal, na delší dobu vás loni vyřadila nemoc. Jak se cítíte teď?

„Musím zaklepat, že teď už je to dobré. Cítím se dobře. Vše už je v pohodě. Jsem hodně rád za to, že to tak je.“

Je něco, co si z loňské sezóny odnesete?

„Nikdy nic nevzdávat. Makat pořád na plno. Dávat týmu, to nejlepší, abychom konečně letos udělali semifinále. Loni jsme po tom všichni toužili a už jsme to měli podle mě v hlavách nastavené tak, že musíme. Nezvládli jsme to, z toho jsem částečně zklamaný, protože si myslím, že jako mančaft jsme na to měli. Je to škoda. Doufám, že to v nové sezóně uděláme, protože je to jedinečná šance to semifinále pro Prostějov udělat.“

Jaké jsou vaše osobní cíle na nadcházející ročník?

„Pro mě ty cíle už jsou hlavně zůstat zdravý a s týmem udělat úspěch pro naše město. Myslím si, že naši fanoušci, trenéři i majitelé klubu tady si to zaslouží. Dávají nám tady maximální servis a my to na tom ledě musíme jen prodat.“

Jak prozatím probíhá vaše letní příprava? Co je vaší oblíbenou a neoblíbenou částí přípravy?

„Moje letní příprava probíhá tady s kondičním trenérem Davidem Skřivánkem. Je to vyloženě individuální. Pracujeme hlavně na tom, na čem každý potřebujeme pracovat, protože každý má jiné nedostatky. Takhle mi to vyhovuje, protože už patřím do staršího železa.“ (smích). „Vyhovuje mi pracovat na nedostatcích. Všechno konzultujeme a je to na férové úrovní. Baví mě to s ním.“

Těšíte se na led?

„Na led se těším hodně.“

Co udělat letos jinak, aby se podařilo splnit předsezonní cíle?

„Není to o změně spíše o tom, pracovat tvrdě celou sezónu a připravovat se na play-off. Aby těch 25 lidí, kteří tu v mančaftu budou, každý den makalo na 100%. V play-off to pak musíme umět prodat, protože je to nejdůležitější část sezóny.“

Do Prostějova přišli noví hráči. Jak vnímáte kádr, který se zde formuje?

„Bude určitě hodně kvalitní. Vím, že přišli mladí kluci z Chomutova. Díval, jsem se na nějaké jejich statistiky, že byli šikovní. Myslím si, že to bude dobré. Tím, že máme individuální přípravu, tak jsem se ještě s kluky moc nepotkali. Potkáme se pořádně až na ledě. Takže na to se mě zeptejte až pak.“ (smích)

Na koho ze soupeřů v přípravných utkáních se těšíte? (Tychy, Jihlava, Třebíč, Vítkovice, Frýdek, …)

„Abych pravdu řekl, slyšel jsem o tom, ale moc nevím, s kým hrajeme. Vím, že přijedou nějak Vítkovice, tak asi na ně se těším. Ty přípravné zápasy, co k tomu mám říct no. My už v tom starším věku je bereme spíše jenom jako zpestření přípravy. Děláme ještě hodně věcí na suchu, jako na začátku léta. Hlavní je se nezranit a připravit se tak, aby ten první sezónní zápas to tělo bylo v té nejlepší kondici a nejlepší formě.“

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.