> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

„Bude určitě hodně kvalitní.“

vloženo: 24.06.2019           komentářů: 0

Václav Meidl o týmu, který se v Prostějově skládá.
Prostějovský rodák zůstává nadále u Jestřábí letky. Pro třiatřicetiletého útočníka to tak bude už třetí sezóna na Hané v řadě. „Pro mě ty cíle už jsou hlavně zůstat zdravý a s týmem udělat úspěch pro naše město,“ říká o cílech do novém ročníku Václav Meidl. „Myslím si, že naši fanoušci, trenéři i majitelé klubu tady si to zaslouží,“ dodává.

Jak byste zhodnotil své výkony z uplynulé sezóny?

„Sezóna pro mě byla těžká, protože jsem byl dlouho nemocný. Jak jsem se vrátil do sestavy, tak si myslím, že to nebylo špatné. Hodnotím to ale tak, že jsem byl dlouho nemocný, a tak jsem nemohl ukázat to, co umím. Ke konci v play-off mi trochu chyběla kondice, protože jsme předtím tři měsíce nemohl nic dělat a bylo to náročné.“

Jak jste říkal, na delší dobu vás loni vyřadila nemoc. Jak se cítíte teď?

„Musím zaklepat, že teď už je to dobré. Cítím se dobře. Vše už je v pohodě. Jsem hodně rád za to, že to tak je.“

Je něco, co si z loňské sezóny odnesete?

„Nikdy nic nevzdávat. Makat pořád na plno. Dávat týmu, to nejlepší, abychom konečně letos udělali semifinále. Loni jsme po tom všichni toužili a už jsme to měli podle mě v hlavách nastavené tak, že musíme. Nezvládli jsme to, z toho jsem částečně zklamaný, protože si myslím, že jako mančaft jsme na to měli. Je to škoda. Doufám, že to v nové sezóně uděláme, protože je to jedinečná šance to semifinále pro Prostějov udělat.“

Jaké jsou vaše osobní cíle na nadcházející ročník?

„Pro mě ty cíle už jsou hlavně zůstat zdravý a s týmem udělat úspěch pro naše město. Myslím si, že naši fanoušci, trenéři i majitelé klubu tady si to zaslouží. Dávají nám tady maximální servis a my to na tom ledě musíme jen prodat.“

Jak prozatím probíhá vaše letní příprava? Co je vaší oblíbenou a neoblíbenou částí přípravy?

„Moje letní příprava probíhá tady s kondičním trenérem Davidem Skřivánkem. Je to vyloženě individuální. Pracujeme hlavně na tom, na čem každý potřebujeme pracovat, protože každý má jiné nedostatky. Takhle mi to vyhovuje, protože už patřím do staršího železa.“ (smích). „Vyhovuje mi pracovat na nedostatcích. Všechno konzultujeme a je to na férové úrovní. Baví mě to s ním.“

Těšíte se na led?

„Na led se těším hodně.“

Co udělat letos jinak, aby se podařilo splnit předsezonní cíle?

„Není to o změně spíše o tom, pracovat tvrdě celou sezónu a připravovat se na play-off. Aby těch 25 lidí, kteří tu v mančaftu budou, každý den makalo na 100%. V play-off to pak musíme umět prodat, protože je to nejdůležitější část sezóny.“

Do Prostějova přišli noví hráči. Jak vnímáte kádr, který se zde formuje?

„Bude určitě hodně kvalitní. Vím, že přišli mladí kluci z Chomutova. Díval, jsem se na nějaké jejich statistiky, že byli šikovní. Myslím si, že to bude dobré. Tím, že máme individuální přípravu, tak jsem se ještě s kluky moc nepotkali. Potkáme se pořádně až na ledě. Takže na to se mě zeptejte až pak.“ (smích)

Na koho ze soupeřů v přípravných utkáních se těšíte? (Tychy, Jihlava, Třebíč, Vítkovice, Frýdek, …)

„Abych pravdu řekl, slyšel jsem o tom, ale moc nevím, s kým hrajeme. Vím, že přijedou nějak Vítkovice, tak asi na ně se těším. Ty přípravné zápasy, co k tomu mám říct no. My už v tom starším věku je bereme spíše jenom jako zpestření přípravy. Děláme ještě hodně věcí na suchu, jako na začátku léta. Hlavní je se nezranit a připravit se tak, aby ten první sezónní zápas to tělo bylo v té nejlepší kondici a nejlepší formě.“

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

KDE TO NEJVÍCE VŘE !!!
Víte o něčem, o čem by se měli dozvědět i ostatní? Líbí se Vám něco nebo Vás naopak něco ve Vašem okolí štve? Podělte se o to s ostatními...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.07.2019

Agresivní sourozenec skončil
Těsně po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci k případu slovního napadení mezi sourozenci. Na místě je kontaktoval oznamovatel, který uvedl, že bydlí ve společné domácnosti se svým bratrem a ten je neustále pod vlivem alkoholu. Následkem toho je slovní urážení a opakované vyhrožování fyzickým napadením. I za přítomnosti hlídky se agresor choval vůči svému bratrovi velice hrubým způsobem, vyhrožoval mu fyzickým útokem a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Jelikož nekontroloval své chování, byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky. Ta měla pozitivní výsledek 3,62 promile alkoholu.

17.07.2019

Před jízdou se vydatně posilnil.
Po sedmnácté hodině bylo přijato oznámení na linku 156 o opilém cyklistovi, který se pohybuje po ulici Krasická směrem k centru města. Vyslaná hlídka na místo našla muže, který ležel na trávě mimo pozemní komunikaci. Strážníci provedli u dotyčného dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

16.07.2019

Vychutnávali si pivko.
V odpoledních hodinách při vykonávání hlídkové služby zaměřené na veřejný pořádek si strážníci všimli dvou mladíků, jak popíjejí alkohol v parčíku na ulici Josefa Lady u dětského hřiště. Jednalo se o muže ve věku devatenáct a jednadvacet let. Dotyční konzumovali lahvové pivo v místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města Prostějova. Nesmí se konzumovat alkoholické nápoje v okruhu 100m od dětských hřišť.

16.07.2019

Lapkové se tentokrát pěkně činili
Za uplynulý týden vyjížděli hlídky městské policie k jedenácti krádežím, které se udály v prostějovských supermarketech. Všechny případy byly spáchány dospělými osobami. U osmi krádeží nedošlo k poškození zboží, a proto bylo vráceno zpět do prodeje. Ve dvou případech si přestupci odcizené zboží odkoupili a jedenkrát nebylo vráceno zpět na prodejnu. Pachatelé odcizili zboží v celkové hodnotě 13 524,60 Kč. Přeborníkem v tomto počínání byl devětadvacetiletý muž, jenž byl dopaden třikrát během dvou dnů a sám dokázal odcizit zboží v hodnotě 7 858 Kč.

12.07.2019

Nechtělo se jim platit za psy
Před osmou hodinou ranní prováděli strážníci kontrolu, která byla zaměřená na dodržování právních předpisů města Prostějova. Konkrétně na obecně závazné vyhlášky o volném pohybu psů a také jestli majitelé mají svého miláčka očipovaného, přihlášeného a řádně platí poplatky. Bylo zjištěno dvakrát protiprávní jednání. V prvním případě je podezřelá z přestupku padesátiletá žena a to tím, že svého psa řádně nepřihlásila a neplatí za něj poplatek.