> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Hanácké Škoda sraz 2019

vloženo: 22.06.2019           komentářů: 0

Ahoj Škodováci :) Po druhém úspěšném ročníku Hanáckého srazu přichází již třetí pokračování.

Tímto Vás zveme na 3. ročník Hanáckého škoda srazu v termínu 22.6.2019. Místo konání je v obci Plumlov - autokemp Žralok (nedaleko města Prostějova).

Akce se mohou zúčastnit všechny škodovky po Favorit/Felicia. Novější zatím nechceme. Děkujeme za pochopení.
Rádi přivítáme diváky, kteří se budou chtít podívat na kus české historie :)

Autokemp Žralok
- situovaný v obci Plumlov přímo pod zámkem, u kterého leží Podhradský rybník. Příjemná atmosféra okolí. Kompletní zázemí (WC, snídaně, obědy, gril, ubytování v chatkách, sportovní vyžití)
Veškeré informace najdete na stránkách www.camp-zralok.cz
Ceny ubytování ještě dopíšeme později, jelikož chceme, aby škodováci měli příznivější ceny než je tomu u klasického ceníku :)

Program:

Pátek 21.6.
- 18:00 - 21:00 příjezd do Autokempu Žralok a ubytování.
- Večerní opíkačka buřtů, pokec u ohně.

Sobota 22.6.
- 8:00 - 9:45 registrace účastníků
- 10:30 start orientačního závodu
- 13:00 Slalom / hodnocení výsledků
- 16:30 spanilá jízda - směr město Prostějov, jeho náměstí a okolí
- 18:00 vyhlášení výsledků
- 18:30 volná zábava, doprovodní večerní hudební program.

Dále se můžete těšit na soutěže:
- nejlepší 3 automobily srazu
- nejlepší 3 slalomáři
- nejlepší 3 orientační závod a dovednostní soutěže
- nejlepší interiér a motorový prostor
- Všichni výherci soutěží obdrží poháry a věcné ceny na památku tohoto srazu :)

Orientační závod (AOZ):
- příjemné okolí Prostějova je jak dělané na orientační závod
- na startu závodu dostanete podklady k závodu a dovednostním soutěžím, podle kterých si uděláte krásný výlet po okolí, během závodu budete poznávat nejrůznější místa, která vás dovedou až do cíle závodu.

Upozornění!! Orientační závod se jede v běžném silničním provozu s platnými dopravními zákony ČR, za veškerou činnost během závodu odpovídá každý řidič sám za sebe!!!


Registrace na Hanácké Škoda sraz
- na email hanackesraz@email.cz napiš následující údaje:
- Jméno, příjmení, automobil, rok výroby + zda se zúčastníte AOZ
- Registrace na místě 350,- Kč
- Registrace bez orientačního závodu 150,- Kč

Dále se můžete těšit na závodní vozy Škoda, které budou vystaveny v areálu autokempu.

Veškeré info budeme doplňovat v dohledné době. Jakékoliv dotazy, nápady rádi oceníme :)

Budeme se těšit.
Tým Hanáckého Škoda srazu

autor: Roman Hájek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.