> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi zakončí základní část

vloženo: 26.02.2019           komentářů: 0

Poslední utkání základní části odehraje Prostějov doma s Porubou
Jestřábi zakončí základní část utkáním s Porubou. Pro domácí hokejisty bude velice důležité zvládnout úterní zápas a dobře se připravit na play-off. Soupeře zatím naše letka nezná, ale bude to někdo ze čtveřice Jihlava, Vsetín, Č. Budějovice nebo Kladno. utkání si můžete zakoupit na HokejkaTV a textový přenos si pustíte na Onlajny.com.

HC RT TORRAX PORUBA

Nováček soutěže si zřejmě představoval svůj návrat do první ligy o něco jinak. O možnost postupu do play off přišli Ostravané už před několika koly. Aktuálně jim patří až dvanáctá příčka, což způsobily hlavně nevyrovnané výkony v celé základní části. Pro představu: Poruba zažila v sezoně hned pět sérií, kdy prohrála tři a více zápasů za sebou. Ani v posledních zápasech Slezané nevykazují dobrou formu. Z posledních deseti utkání prohráli hned osmkrát, když našli recept pouze na pražskou Slavii a Přerov. Poslední utkání sehrál tým z Ostravy s Č. Budějovicemi. Poruba sice prohrála 3:4, ale v průběhu utkání dokázala smazat náskok 3:0 a pořádně zatopila aspirantovi na baráž.

Ohlas Miloše Holaně po utkání s Motorem:

"Čekal nás jeden z nejtěžších soupeřů z horní čtyřky. Náš plán byl pokračovat ve výkonech z posledních utkání, ale bohužel jsme nastoupili jakoby ospalí, nepřipravení a nedůrazní, což nás stálo prakticky celý zápas. Dostali jsme v první třetině góly jako přes kopírák ze situací, které jsme si ráno rozebírali na videu. Za stavu 0:2 byl zase problém s ledem. To je tragédie, co se tady děje. Nejsme schopni připravit led na tuto soutěž, je to už poněkolikáté a vždycky nás to vyvede z tempa. Soupeř toho využil a dal třetí branku. Museli jsme pak zvýšit hlas a zkorigovat sestavu. Mělo to efekt, za stavu 0:3 už by si na nás asi nikdo nevsadil. Musím klukům poděkovat, že s tak silným soupeřem nesložili zbraně a vývoj zkorigovali. Dotáhli jsme se na gól a byla škoda, že hned z první další šance Motor zvýšil na 4:2. Ale kluci znovu zvedli prapor, podařilo se jim snížit. V závěru jsme po bodu hodně sahali, při hře bez gólmana Jožko Baláž netrefil bránu. Myslím, že by zápasu slušela remíza. V první části jsem nebyl spokojený s přístupem, ale v dalších dvou třetinách nemůžu klukům nic vytknout. Přestože nám tři kluci nedohráli pro zranění a látali jsme to, byly z naší strany kvalitní a dobře odehrané."

Solidně si Poruba počíná v přesilových hrách, ikdyž její hráči si vynutili nejméně přesilovek - 189. Pro zajímavost čtrnáctý Havířov získal 226 přesilových výhod. Úspěšnost ostravské přesilovky je solidních 16,4%. Jinak v ostatních statistikách Poruba patří do středu prvoligové tabulky.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.