> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dalším soupeřem jestřábí letky

vloženo: 17.02.2019           komentářů: 0

Horácká Slavia Třebíč dalším soupeřem jestřábí letky boji o play-off v
Zvládnuté domácí utkání s Ústím (7:0) nalilo novou krev do žil našich hokejistů a dobrou formu budou chtít potvrdit na ledě desáté Třebíče, která stále bojuje o postup do play-off. V pondělním kole se spolu utkají i HC Frýdek Místek - HC Zubr Přerov a AZ Residomo Havířov - Rytíři Kladno. Pro hokejového fanouška bude velice zajímavé sledovat, jak se poskládá tabulka po odehraných 57 kolech. Utkání si můžete zakoupit na HokejkaTV a textový přenos si pustíte na Onlajny.com.

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Třebíč nezažívá zrovna povedenou sezónu. Horácká Slavia se nachází na nepostupové desáté pozici se ziskem 76 bodů. Na postupové osmé místo ztrácí devět bodů, což znamená, že hokejisté z Vysočiny mají stále ještě teoretickou šanci na účast ve vyřazovací fázi. Co se týče aktuální formy, Třebíč z posledních pěti zápasů vyhrála pouze dva. Nejprve Horácká Slavia vyhrála v Benátkách po prodloužení 4:3 a následně uhrála další dva body doma s Přerovem. Poslední utkání Horáci prohráli s Motorem 3:2.

Ohlas Martina Sobotky po utkání s Motorem:

„Jedna věc je porážka, která nás dnes velmi mrzí. Tou druhou je ale předvedená hra, která byla z naší strany velmi dobrá. Většinu zápasu jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a byly i pasáže, v nichž jsme byli lepší. Prohrát gólem z předposlední minuty nás však hodně mrzí. Hráčům dnes ale musím poděkovat. Celý zápas dřeli, bojovali a podali výkon na hranici svých možností. Postup do play-off je ještě teoreticky možný, ale i kdyby nebyl, my budeme hrát tuto soutěž naplno až do poslední vteřiny posledního zápasu, rozhodně nic nevypustíme. Hrajeme pro diváky, za jméno klubu a každý hráč i za své jméno na dresu a třeba i o svoji budoucnost. Každý zápas dáme do hry všechno.“

Nejproduktivnějším hráčem Třebíče je Lukáš Nedvídek. Nedvídek má na kontě šestačtyřicet bodů. Dosud nasázel dvacet dva branek a k tomu přidal dvacet čtyři asistencí. Silvester Kusko má na kontě dvacet jedna branek a dvacet tři asistencí. Nejvíc bodů z obránců má Šimon Szathmáry. Szathmáry vstřelil sedm branek a na dvacet jedna jich přihrál. Do branky Třebíče se staví Dominik Svoboda, který má 92,7% úspěšnost zákroků.

autor: lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.