> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jak se vyplatí poslat hráče

vloženo: 01.02.2019           komentářů: 0

Pohledem fotbalisty: Michal Zapletal
Jak se vyplatí poslat hráče na hostování, dokazuje třeba příklad talentovaného odchovance našeho klubu Michala Zapletala, který podzim strávil v aktuálně vedoucím klubu Moravskoslezské ligy, brněnské Líšni. V kvalitním týmu si vylepšil herní i psychickou stránku sportovní osobnosti a v dosavadním průběhu přípravy to je znát.

Na podzim jsi odešel na hostování do Líšně, jak se ti tam dařilo?

Do Líšně jsem přišel za trenérem Machálkem, kterého jsem znal. Domluvili jsme se, poměrně rychle jsem se adaptoval na jejich styl hry. Začalo nám to fungovat, myslím, že počet bodů nasbíraných v průběhu podzimu hovoří za vše.

Jak moc jsi byl vytížený, hrál jsi v základu?

Odehrál jsem dvanáct zápasů z patnácti. Určitě mi to pomohlo, jak po psychické stránce, kdy hráče povzbudí, že hraje, tak po té fotbalové.

Existovala už dopředu domluva, že do zimní přípravy nastoupíš opět v Prostějově?

Ne, šlo o rozhodnutí prostějovského vedení, kontaktoval mě sportovní ředitel Radim Weisser s tím, že zimní přípravu absolvuji tady v Prostějově a pak se uvidí.

Nahrál jsi na jediný gól Prostějova z křídelního prostoru, přestože nehraješ na postu krajního záložníka. Jak ta situace vypadala z tvého pohledu?

Šlo o odražený balón na lajně, viděl jsem, že obránce to má k němu docela daleko. Kličkou jsem míč vypíchl, Karel Kroupa mi to poslal do běhu. Přálo nám trochu štěstí, protože zpětná přihrávka prošla obránci mezi nohama, a Karel už před bránou potvrdil svoje kvality. Když dostane míč za obranu, dá gól.

Jak se cítíš zpět v mateřském klubu po půlroční pauze?

Dojem na mě udělala nová kabina. Kluky z velké většiny znám, jsme velcí kamarádi, stýkali jsme se i v průběhu podzimu. Do party zapadli i noví kluci, jsme super parta. Mám to tady rád, přece jen v Prostějově jsem strávil skoro celý svůj dosavadní fotbalový život. Jsem stoprocentně spokojený a věřím, že i tato účast v přípravě mě zase posune fotbalově dál.

autor: 1. SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.