> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Třetí letošní bitva o Hanou !!!

vloženo: 15.12.2018           komentářů: 0

Přijďte podpořit Jestřáby v derby se Zubry. I Vaše hlasivky mohou rozhodnout o výsledku utkání!

Další bitva o Hanou se odehraje už tuto sobotu na prostějovském zimním stadionu od 17:00. Svěřenci Jiřího Vykoukala budou chtít odčinit letošní dvě porážky a zkorigovat stav vzájemných utkání, ve kterých má jasně navrch družina Zubrů. Utkání můžete sledovat živě na HokejkaTV a textový přenos najdete na Onlajny.com

Vaše hlasivky však budou potřeba na zimáku. Přijďte Jestřáby podpořit přímo na stadion!
HC ZUBR PŘEROV

Možná se čekalo, že Přerov na tom bude v tabulce o něco lépe. V současné době se totiž nachází na šestém místě se ziskem padesáti dvou bodů. Zubři mají navíc čtvrtý nejhorší útok v celé soutěži, jelikož dosud nasázeli osmdesát sedm branek. Horší už jsou jen Kadaň, Ústí nad Labem a Benátky nad Jizerou. Obrana je na tom o něco lépe. Celkem přerovští hokejisté inkasovali dvaaosmdesát gólů, což patří k horšímu průměru ligy. Poslední čtyři utkání se Přerovu celkem povedly. Třikrát vyhráli (Benátky 4:0, Slavia 3:2, Budějovice 2:1) a jen jednou prohráli (Jihlava 2:4).

V týmových statistikách na tom Zubři také nejsou zrovna nejlépe, vždyť procentuální využití přesilových her mají horší už jen hokejisté Ústí nad Labem. Vstřelili v nich devatenáct branek a celková úspěšnost dělá 13,10%. Oslabení jsou podstatně lepší.. Přerov v nich celkem obdržel dvacet tři branek a jeho celková úspěšnost ubránění početních výhod soupeře je 85,35%. V oslabení ovšem hráči Přerova nasázeli již čtyři branky. Lídrem kanadského bodování týmu je Roman Pšurný, který má na čele obrovský náskok devíti bodů. Celkem má na svém kontě již 24 bodů (7+17). O brankový přísun se nejvíce dělí Pšurný, Sikora a Sýkora, kteří se letos trefili sedmkrát.

Ohlasy Kamila Přecechtěla po utkání s MOTOREM:

„Kluci odvedli maximální výkon. Musím jim poděkovat za to, co na ledě předvedli. Od první do poslední minuty hráli velmi koncentrovaně, zodpovědně a poctivě. Body jsme si zasloužili, celému mužstvu patří dík. Na to, na jakém ledu se hrálo, byl k vidění nádherný a parádní hokej. Letos šlo totiž už poněkolikáté o téměř nejhorší led v celé soutěži.“

Sestava ZUBRŮ z posledního utkání:

Klimeš – Novotný, Zbořil, Malina, Ferenc, Pala, Černý – Sikora, Pšurný, Popelka – Doležal, Sýkora, Tomi – Goiš, Hejcman, Navrátil – Procházka, M. Kratochvil, Moučka
Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Co si budeme nalhávat, v derby se více daří dlouhodobě sousednímu Přerovu. I v letošní sezóně, po dvou odehraných utkáních, mají Zubři na kontě dvě vítězství a celkem 5 bodů. První utkání ve 3. kole náš tým nezvládl a prohrál 1:4. V Meo aréně se opakoval průběh prvního utkání, s tím rozdílem, že naši borci dokázali vyrovnat nepříznivý vývoj utkání a až branka Přerova v posledních vteřinách utkání rozhodla o dělbě bodů. Na nájezdy pak svěřenci Kamila Přecechtěla vyhráli 4:3. Novou a vítěznou kapitolu budou chtít Jestřábi napsat už zítra. Do utkání opět nezasáhne Lukáš Žálčík, který má virové onemocnění a Václav Meidl, který se pomalu zapojuje do tréninku po dlouhodobé nemoci. V sestavě se opět objeví Tomáš Pšenička ze Sparty Praha.
Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Neužil – Havlík, Mikliš, Žovinec, J. Zdráhal, Čáp, D. Kolář, Bažant – Karpov, Divíšek, Nouza – Starý, Prokeš, Račuk – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Matýs, Pšenička, Krejčiřík.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.