vloženo: 28.11.2018           komentářů: 0

Rysi nedali Jestřábům žádnou šanci a zaslouženě vyhráli

29.kolo, středa 28.11.2018
HC Frýdek Místek - LHK Jestřábi Prostějov
7:2
Branky a nahrávky: 6. Martynek (Matyáš, Novotný), 7. Christov (Hladonik, Mikulík), 12. Christov (Mikulík, Hladonik), 17. Hladonik (Žovinec), 38. Klimša (Rudovský, Bartko), 44. Christov (Hladonik, Matyáš), 53. Kofroň – 23. Nouza (Divíšek, Karpov), 45. Prokeš (Starý). Rozhodčí: Přemysl Skopal, Petr Přikryl – Karel Lukš, Jiří Novák. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 958. Střely na branku: 31:37.
HC Frýdek Místek: Hamerlík – Adámek, Husák, Matyáš, Žovinec, Haman, Bartko, Zahradníček – Kofroň, Novotný, Martynek (A) – Hladonik, Mikulík (C), Christov – Rudovský, Klimša (A), Peterek – Raška, Motloch, J. Kalus.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (7. Huf) – Mikliš, Rašner, D. Kolář, Havlík, Foltýn, J. Zdráhal, Bažant – Nouza (A), Divíšek (A), Karpov – Prokeš, Račuk, Starý – Dvořáček, Venkrbec (C), L. Luňák – Matýs.
Na 29. kolo Chance ligy nebudou prostějovští hokejisté vzpomínat v dobrém. Na ledě Frýdku chtěli Jestřábi odčinit porážku z prvního utkání, ale domácí výběr nedal našim hokejistům šanci a zaslouženě vyhrál 7:2. Pro náš tým to znamená přerušení osmizápasové bodové série a o návrat na vítěznou vlnu se bude Prostějov pokoušet v domácím utkání v sobotu 1.12 s Porubou.

Skóre v šesté minutě otevřel Rostislav Martynek, který překonal Neužila ránou k levé tyči. Vzápětí se domácí fanoušci podruhé zvedli ze sedátek. Jen o pár vteřin později přišla branka Víta Christova. Neužil ve snaze zastavit kotouč betonem upadl a před Christovem, který se hnal kolem, se naskytla úplně odkrytá prostějovská svatyně. Hosté si vzali oddechový čas a došlo ke střídání gólmanu, místo Neužila nastoupil Huf. Ani ale on nebyl neprůstřelný. Tento fakt potvrdil gólem znovu Christov. Po přihrávce, jež přišla od Mikulíka, pálil znovu do odkryté sítě, jelikož Huf byl podobně položen na ledu jako Neužil v předcházející brankové situaci. Ve třinácté minutě měl velikou šanci Jan Rudovský, jehož střela se otřela o horní tyč a zamířila pryč od branky. I když hosté měli pár šancí, Peter Hamerlík si se všemi dokázal poradit. Čtvrtá domácí branka od Jana Hladonika. Dušan Žovinec od modré poslal kotouč na Hladonika a ten poslal puk až za záda Hufa. První třetina jednoznačně patřila domácím Slezanům.

Ve druhé třetině se Jestřábům dařilo o trochu více než v úvodních dvaceti minutách. Krátce po vyhraném buly se kotouč dostal k Tomáši Nouzovi, ten dokázal překonat Petera Hamerlíka, který do toho osudného okamžiku držel čisté konto. I když hosté měli dobré šance, Hamerlíka bylo těžké překonat. Ve třicáté osmé minutě o sobě dali domácí znovu vědět a frýdečtí fanoušci se radovali již popáté. Rudovský dostal výbornou přihrávku, dopředu se ovšem hnal David Klimša a bylo z toho 5:1.

V závěrečné periodě rozpoutal šílenství Vít Christov, kterému se povedl hattrick. Hosté se pokoušeli vrátit do hry. S malou jiskřičkou pro Jestřáby přišel Radek Prokeš, na kterého Dušan Žovinec nestačil, a Prokeš upravil skóre na 6:2. To ale Frýdeckým pořád nestačilo. Do samostatného úniku se dostal David Kofroň, jemuž patřila poslední branka dnešního utkání. Konečné skóre tedy bylo 7:2 pro Frýdek-Místek.

autor: lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

> > >   náhodná fotka

Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

>  PROSTĚJOVSKÁ 112

07.02.2019

Strážníci asistovali při odtahu kamionu.
V ranních hodinách přijato oznámení o stojícím kamionu na trávníku na ulici Okružní. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že vozidlo mělo poruchu. Řidič - cizinec, tahač odstavil tak, aby byla zachována průjezdnost vozovky. Odtah měl již domluvený. Během odtahování vozidla zajišťovali strážníci Besip, aby nedocházelo ke kolizním situacím. O protiprávní jednání se nejednalo.

04.02.2019

Žvýkačka se v automatu zasekla.
V odpoledních hodinách se na linku 156 obrátil pracovník bezpečnostní agentury s tím, že došlo k poškození automatu na žvýkačky. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Ten hlídce označil ženu, která automat poškodila. Ta uvedla, že do přístroje vhodila dvacet korun a žvýkačka, která měla vypadnout, uvízla uvnitř. Proto s automatem začala třepat a při naklonění došlo k jeho pádu na zem.

02.02.2019

Porušil vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí městských lázní si strážníci povšimli osoby, která konzumovala alkohol na místě, kde je to vyhláškou města zakázáno. Dotyčný, hlídkou zkontaktován a poučen o protiprávním jednání. Rozpitou dvoulitrovou lahev s vínem strážníci muži odebrali. Přestupkové jednání třiačtyřicetiletého bezdomovce, předáno k projednání příslušnému správnímu orgánu. O tom hlídka muže poučila.

01.02.2019

Urážel strážníky.
Při kontrolní činnosti v prostorách hlavního nádraží a jeho okolí si hlídka povšimla na peróně muže popíjejícího pivo. Ten neustále pokřikoval a nadával kolemjdoucím lidem. Strážníci muže vyzvali, aby zanechal hlasitých projevů. Na výzvu dotyčný nereagoval. Při řešení celé situace strážníkům neustále nadával a urážel je. Tím, že neuposlechl výzvy a znevážil postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci, se třiačtyřicetiletý muž dopustil přestupku proti veřejnému pořádku.

31.01.2019

Spící dítě v baru.
Před jedenáctou hodinou večer vyjížděli strážníci prověřit přijaté oznámení o spícím dítěti v baru nedaleko Brněnské ulice. Na místě událost hlídkou potvrzena. V době příjezdu strážníků se muž i s dítětem chystal na odchod. Zkontaktován otec dítěte. Třicetiletý muž uvedl, že čtyřletou dceru hlídá, jelikož její matka je v práci. On si potřeboval jít vyřídit něco za bratrem a dceru neměl kde nechat, proto ji vzal s sebou.