> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějovští hokejisté a fotbalisté

vloženo: 27.08.2018           komentářů: 0

Prostějovští hokejisté a fotbalisté zvou na společnou autogramiádu do Zlaté Brány

LHK Jestřábi Prostějov ve spolupráci s 1.SK Prostějov a Zlatou bránou by chtěli pozvat všechny fanoušky prostějovského hokeje a fotbalu na společnou autogramiádu, která se bude konat 27.8.2018 od 17:30 do 18:30 v prvním patře obchodního domu Zlatá Brána v Prostějově.

22.08.2018 | Redakce
Začátek autogramiády: 27.8.2018 v 17:30 ve Zlaté Bráně

V pondělí od 17:30 si do Zlaté Brány můžete přijít pro podpis svých idolů a hráčů, kteří by měli svými výkony táhnout náš tým. Přítomen bude nejlepší střelec soutěže Tomáš Divíšek, vítěz kanadského bodování Tomáš Nouza, naše zeď Jakub Neužil, důrazný Marek Račuk, srdce týmu Lukáš Luňák a duše týmu a kapitán Matouš Venkrbec

Prostějovský fotbalový klub budou reprezentovat jeho nejzkušenější hráči. Pro podpis si můžete přijít za Karlem Kroupou , Alešem Schusterem , Tomášem Janíčkem, Zdeňkem Fládrem , Davidem Píchalem a nejzvučnější posilou této sezony Janem Polákem, který za svou kariéru posbíral 57 reprezentačních startů. Přijďte se na autogramiádu Honzy zeptat, jaké pro něho bylo nedělní pikantní derby se Zbrojovkou!

Zlatá Brána

Pojďme si nyní představit nákupní centrum v samém srdci Prostějova. Zlatá Brána otevřela v listopadu 2013. Nové nákupní centrum v samém centru Prostějova prošlo komplexní rekonstrukcí a modernizací a z bývalého obchodního domu PRIOR vznikla Zlatá Brána. Ve Zlaté Bráně se nyní nachází 39 nájemních jednotek. Mezi nejvýznamnější a největší nájemce patří módní řetězec H&M, supermarket BILLA, obuv CCC, Dm drogerie, hračky DRÁČÍK, knihkupectví Beta Dobrovský, Gate a další specializované obchody. Věříme, že se Zlatá Brána opět stane hlavní nákupní destinací v centru města.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.07.2019

Agresivní sourozenec skončil
Těsně po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci k případu slovního napadení mezi sourozenci. Na místě je kontaktoval oznamovatel, který uvedl, že bydlí ve společné domácnosti se svým bratrem a ten je neustále pod vlivem alkoholu. Následkem toho je slovní urážení a opakované vyhrožování fyzickým napadením. I za přítomnosti hlídky se agresor choval vůči svému bratrovi velice hrubým způsobem, vyhrožoval mu fyzickým útokem a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Jelikož nekontroloval své chování, byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky. Ta měla pozitivní výsledek 3,62 promile alkoholu.

17.07.2019

Před jízdou se vydatně posilnil.
Po sedmnácté hodině bylo přijato oznámení na linku 156 o opilém cyklistovi, který se pohybuje po ulici Krasická směrem k centru města. Vyslaná hlídka na místo našla muže, který ležel na trávě mimo pozemní komunikaci. Strážníci provedli u dotyčného dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

16.07.2019

Vychutnávali si pivko.
V odpoledních hodinách při vykonávání hlídkové služby zaměřené na veřejný pořádek si strážníci všimli dvou mladíků, jak popíjejí alkohol v parčíku na ulici Josefa Lady u dětského hřiště. Jednalo se o muže ve věku devatenáct a jednadvacet let. Dotyční konzumovali lahvové pivo v místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města Prostějova. Nesmí se konzumovat alkoholické nápoje v okruhu 100m od dětských hřišť.

16.07.2019

Lapkové se tentokrát pěkně činili
Za uplynulý týden vyjížděli hlídky městské policie k jedenácti krádežím, které se udály v prostějovských supermarketech. Všechny případy byly spáchány dospělými osobami. U osmi krádeží nedošlo k poškození zboží, a proto bylo vráceno zpět do prodeje. Ve dvou případech si přestupci odcizené zboží odkoupili a jedenkrát nebylo vráceno zpět na prodejnu. Pachatelé odcizili zboží v celkové hodnotě 13 524,60 Kč. Přeborníkem v tomto počínání byl devětadvacetiletý muž, jenž byl dopaden třikrát během dvou dnů a sám dokázal odcizit zboží v hodnotě 7 858 Kč.

12.07.2019

Nechtělo se jim platit za psy
Před osmou hodinou ranní prováděli strážníci kontrolu, která byla zaměřená na dodržování právních předpisů města Prostějova. Konkrétně na obecně závazné vyhlášky o volném pohybu psů a také jestli majitelé mají svého miláčka očipovaného, přihlášeného a řádně platí poplatky. Bylo zjištěno dvakrát protiprávní jednání. V prvním případě je podezřelá z přestupku padesátiletá žena a to tím, že svého psa řádně nepřihlásila a neplatí za něj poplatek.