> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějovští hokejisté a fotbalisté

vloženo: 27.08.2018           komentářů: 0

Prostějovští hokejisté a fotbalisté zvou na společnou autogramiádu do Zlaté Brány

LHK Jestřábi Prostějov ve spolupráci s 1.SK Prostějov a Zlatou bránou by chtěli pozvat všechny fanoušky prostějovského hokeje a fotbalu na společnou autogramiádu, která se bude konat 27.8.2018 od 17:30 do 18:30 v prvním patře obchodního domu Zlatá Brána v Prostějově.

22.08.2018 | Redakce
Začátek autogramiády: 27.8.2018 v 17:30 ve Zlaté Bráně

V pondělí od 17:30 si do Zlaté Brány můžete přijít pro podpis svých idolů a hráčů, kteří by měli svými výkony táhnout náš tým. Přítomen bude nejlepší střelec soutěže Tomáš Divíšek, vítěz kanadského bodování Tomáš Nouza, naše zeď Jakub Neužil, důrazný Marek Račuk, srdce týmu Lukáš Luňák a duše týmu a kapitán Matouš Venkrbec

Prostějovský fotbalový klub budou reprezentovat jeho nejzkušenější hráči. Pro podpis si můžete přijít za Karlem Kroupou , Alešem Schusterem , Tomášem Janíčkem, Zdeňkem Fládrem , Davidem Píchalem a nejzvučnější posilou této sezony Janem Polákem, který za svou kariéru posbíral 57 reprezentačních startů. Přijďte se na autogramiádu Honzy zeptat, jaké pro něho bylo nedělní pikantní derby se Zbrojovkou!

Zlatá Brána

Pojďme si nyní představit nákupní centrum v samém srdci Prostějova. Zlatá Brána otevřela v listopadu 2013. Nové nákupní centrum v samém centru Prostějova prošlo komplexní rekonstrukcí a modernizací a z bývalého obchodního domu PRIOR vznikla Zlatá Brána. Ve Zlaté Bráně se nyní nachází 39 nájemních jednotek. Mezi nejvýznamnější a největší nájemce patří módní řetězec H&M, supermarket BILLA, obuv CCC, Dm drogerie, hračky DRÁČÍK, knihkupectví Beta Dobrovský, Gate a další specializované obchody. Věříme, že se Zlatá Brána opět stane hlavní nákupní destinací v centru města.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

07.02.2019

Strážníci asistovali při odtahu kamionu.
V ranních hodinách přijato oznámení o stojícím kamionu na trávníku na ulici Okružní. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že vozidlo mělo poruchu. Řidič - cizinec, tahač odstavil tak, aby byla zachována průjezdnost vozovky. Odtah měl již domluvený. Během odtahování vozidla zajišťovali strážníci Besip, aby nedocházelo ke kolizním situacím. O protiprávní jednání se nejednalo.

04.02.2019

Žvýkačka se v automatu zasekla.
V odpoledních hodinách se na linku 156 obrátil pracovník bezpečnostní agentury s tím, že došlo k poškození automatu na žvýkačky. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Ten hlídce označil ženu, která automat poškodila. Ta uvedla, že do přístroje vhodila dvacet korun a žvýkačka, která měla vypadnout, uvízla uvnitř. Proto s automatem začala třepat a při naklonění došlo k jeho pádu na zem.

02.02.2019

Porušil vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí městských lázní si strážníci povšimli osoby, která konzumovala alkohol na místě, kde je to vyhláškou města zakázáno. Dotyčný, hlídkou zkontaktován a poučen o protiprávním jednání. Rozpitou dvoulitrovou lahev s vínem strážníci muži odebrali. Přestupkové jednání třiačtyřicetiletého bezdomovce, předáno k projednání příslušnému správnímu orgánu. O tom hlídka muže poučila.

01.02.2019

Urážel strážníky.
Při kontrolní činnosti v prostorách hlavního nádraží a jeho okolí si hlídka povšimla na peróně muže popíjejícího pivo. Ten neustále pokřikoval a nadával kolemjdoucím lidem. Strážníci muže vyzvali, aby zanechal hlasitých projevů. Na výzvu dotyčný nereagoval. Při řešení celé situace strážníkům neustále nadával a urážel je. Tím, že neuposlechl výzvy a znevážil postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci, se třiačtyřicetiletý muž dopustil přestupku proti veřejnému pořádku.

31.01.2019

Spící dítě v baru.
Před jedenáctou hodinou večer vyjížděli strážníci prověřit přijaté oznámení o spícím dítěti v baru nedaleko Brněnské ulice. Na místě událost hlídkou potvrzena. V době příjezdu strážníků se muž i s dítětem chystal na odchod. Zkontaktován otec dítěte. Třicetiletý muž uvedl, že čtyřletou dceru hlídá, jelikož její matka je v práci. On si potřeboval jít vyřídit něco za bratrem a dceru neměl kde nechat, proto ji vzal s sebou.