> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějovští hokejisté a fotbalisté

vloženo: 27.08.2018           komentářů: 0

Prostějovští hokejisté a fotbalisté zvou na společnou autogramiádu do Zlaté Brány

LHK Jestřábi Prostějov ve spolupráci s 1.SK Prostějov a Zlatou bránou by chtěli pozvat všechny fanoušky prostějovského hokeje a fotbalu na společnou autogramiádu, která se bude konat 27.8.2018 od 17:30 do 18:30 v prvním patře obchodního domu Zlatá Brána v Prostějově.

22.08.2018 | Redakce
Začátek autogramiády: 27.8.2018 v 17:30 ve Zlaté Bráně

V pondělí od 17:30 si do Zlaté Brány můžete přijít pro podpis svých idolů a hráčů, kteří by měli svými výkony táhnout náš tým. Přítomen bude nejlepší střelec soutěže Tomáš Divíšek, vítěz kanadského bodování Tomáš Nouza, naše zeď Jakub Neužil, důrazný Marek Račuk, srdce týmu Lukáš Luňák a duše týmu a kapitán Matouš Venkrbec

Prostějovský fotbalový klub budou reprezentovat jeho nejzkušenější hráči. Pro podpis si můžete přijít za Karlem Kroupou , Alešem Schusterem , Tomášem Janíčkem, Zdeňkem Fládrem , Davidem Píchalem a nejzvučnější posilou této sezony Janem Polákem, který za svou kariéru posbíral 57 reprezentačních startů. Přijďte se na autogramiádu Honzy zeptat, jaké pro něho bylo nedělní pikantní derby se Zbrojovkou!

Zlatá Brána

Pojďme si nyní představit nákupní centrum v samém srdci Prostějova. Zlatá Brána otevřela v listopadu 2013. Nové nákupní centrum v samém centru Prostějova prošlo komplexní rekonstrukcí a modernizací a z bývalého obchodního domu PRIOR vznikla Zlatá Brána. Ve Zlaté Bráně se nyní nachází 39 nájemních jednotek. Mezi nejvýznamnější a největší nájemce patří módní řetězec H&M, supermarket BILLA, obuv CCC, Dm drogerie, hračky DRÁČÍK, knihkupectví Beta Dobrovský, Gate a další specializované obchody. Věříme, že se Zlatá Brána opět stane hlavní nákupní destinací v centru města.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.