> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějovští hokejisté a fotbalisté

vloženo: 27.08.2018           komentářů: 0

Prostějovští hokejisté a fotbalisté zvou na společnou autogramiádu do Zlaté Brány

LHK Jestřábi Prostějov ve spolupráci s 1.SK Prostějov a Zlatou bránou by chtěli pozvat všechny fanoušky prostějovského hokeje a fotbalu na společnou autogramiádu, která se bude konat 27.8.2018 od 17:30 do 18:30 v prvním patře obchodního domu Zlatá Brána v Prostějově.

22.08.2018 | Redakce
Začátek autogramiády: 27.8.2018 v 17:30 ve Zlaté Bráně

V pondělí od 17:30 si do Zlaté Brány můžete přijít pro podpis svých idolů a hráčů, kteří by měli svými výkony táhnout náš tým. Přítomen bude nejlepší střelec soutěže Tomáš Divíšek, vítěz kanadského bodování Tomáš Nouza, naše zeď Jakub Neužil, důrazný Marek Račuk, srdce týmu Lukáš Luňák a duše týmu a kapitán Matouš Venkrbec

Prostějovský fotbalový klub budou reprezentovat jeho nejzkušenější hráči. Pro podpis si můžete přijít za Karlem Kroupou , Alešem Schusterem , Tomášem Janíčkem, Zdeňkem Fládrem , Davidem Píchalem a nejzvučnější posilou této sezony Janem Polákem, který za svou kariéru posbíral 57 reprezentačních startů. Přijďte se na autogramiádu Honzy zeptat, jaké pro něho bylo nedělní pikantní derby se Zbrojovkou!

Zlatá Brána

Pojďme si nyní představit nákupní centrum v samém srdci Prostějova. Zlatá Brána otevřela v listopadu 2013. Nové nákupní centrum v samém centru Prostějova prošlo komplexní rekonstrukcí a modernizací a z bývalého obchodního domu PRIOR vznikla Zlatá Brána. Ve Zlaté Bráně se nyní nachází 39 nájemních jednotek. Mezi nejvýznamnější a největší nájemce patří módní řetězec H&M, supermarket BILLA, obuv CCC, Dm drogerie, hračky DRÁČÍK, knihkupectví Beta Dobrovský, Gate a další specializované obchody. Věříme, že se Zlatá Brána opět stane hlavní nákupní destinací v centru města.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.