> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřáby v prvním přípravném utkání

vloženo: 13.08.2018           komentářů: 0

Konec čekání! Jestřáby v prvním přípravném utkání čeká polský vicemistr GKS Katowice

Po třítýdenní dřině vyrazí LHK Jestřábi Prostějov konečně do boje! V prvním přátelském utkání změří síly se zahraničním soupeřem. Jestřábi se utkají s polským vicemistrem a v letošní sezoně aspirantem na titul z Katowic. Začátek utkání je naplánován na 18:00.

Trenér Jiří Vykoukal naordinoval svým svěřencům neobvyklý začátek přípravy na novou sezonu. První přátelské utkání sehraje náš tým až po třech týdnech na ledě. Během této doby naše letka absolvovala dva týdny kondiční přípravy na ledě, kde si trenér chtěl udělat obrázek, kdo a jak trénoval přes léto. Zároveň chtěl, co nejvíce času, aby poznal nově příchozí hráče a hráče, kteří jsou v Prostějově na zkoušku. Poslední týden se hráči věnovali nácviku herních situací a herního systému. Jak se to trenérovi podařilo můžeme všichni sledovat zítra od 18:00 na zimním stadionu v Prostějově. Můžeme poodkrýt, že v sestavě budou všechny nové tváře (Žálčík, Račuk, Zdráhal, Foltýn) i hráči, kteří bojují v Prostějově o místo (Matys, Kellner, Krejčí, Huf, Krejčiřík).
Začátek zápasu 14.8.2018 v 18:00 zimní stadion Prostějov
LHK Jestřábi Prostějov - Tauron KH GKS Katowice

Tauron KH GKS Katowice je pravidelným účastníkem polské nejvyšší soutěže. Po chudých letech, kdy tým bojoval o holé přežití v lize, se v minulé sezoně povedlo vedení přivést silného sponzora a s naplněnou kasou i velmi kvalitní hokejisty. Tým před minulou sezonou posílila řada polských reprezentantů. Za Katowice nastupuje nejlepší hráč mistrovství světa divize B z před dvou let Patryk Wronka, nejlepší střelec anglické ligy Tomasz Malasiński, pravidelní polští reprezetanti Mikolaj Lopuski, Grzegorz Pasiut a Jakub Wanacki. Tým je doplňen o několik zajímavých zahraničním hráčů. Pro našeho fanouška bude nejznámější dvojice Martin Čakajík (Liberec, Plzeň) a Dušan Děvečka (Dukla Jihlava, Slovan Bratislava). Prvně jmenovaný strávil několik sezon v české nejvyšší soutěži a druhý odehrál čtyři sezony ve Slovanu Bratislava. Dále jsou to finský útočník Jesse Rohtla, švédský brankář Kevin Lindskoug a finský obránce Eetu Heikkinen.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.