> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřáby v prvním přípravném utkání

vloženo: 13.08.2018           komentářů: 0

Konec čekání! Jestřáby v prvním přípravném utkání čeká polský vicemistr GKS Katowice

Po třítýdenní dřině vyrazí LHK Jestřábi Prostějov konečně do boje! V prvním přátelském utkání změří síly se zahraničním soupeřem. Jestřábi se utkají s polským vicemistrem a v letošní sezoně aspirantem na titul z Katowic. Začátek utkání je naplánován na 18:00.

Trenér Jiří Vykoukal naordinoval svým svěřencům neobvyklý začátek přípravy na novou sezonu. První přátelské utkání sehraje náš tým až po třech týdnech na ledě. Během této doby naše letka absolvovala dva týdny kondiční přípravy na ledě, kde si trenér chtěl udělat obrázek, kdo a jak trénoval přes léto. Zároveň chtěl, co nejvíce času, aby poznal nově příchozí hráče a hráče, kteří jsou v Prostějově na zkoušku. Poslední týden se hráči věnovali nácviku herních situací a herního systému. Jak se to trenérovi podařilo můžeme všichni sledovat zítra od 18:00 na zimním stadionu v Prostějově. Můžeme poodkrýt, že v sestavě budou všechny nové tváře (Žálčík, Račuk, Zdráhal, Foltýn) i hráči, kteří bojují v Prostějově o místo (Matys, Kellner, Krejčí, Huf, Krejčiřík).
Začátek zápasu 14.8.2018 v 18:00 zimní stadion Prostějov
LHK Jestřábi Prostějov - Tauron KH GKS Katowice

Tauron KH GKS Katowice je pravidelným účastníkem polské nejvyšší soutěže. Po chudých letech, kdy tým bojoval o holé přežití v lize, se v minulé sezoně povedlo vedení přivést silného sponzora a s naplněnou kasou i velmi kvalitní hokejisty. Tým před minulou sezonou posílila řada polských reprezentantů. Za Katowice nastupuje nejlepší hráč mistrovství světa divize B z před dvou let Patryk Wronka, nejlepší střelec anglické ligy Tomasz Malasiński, pravidelní polští reprezetanti Mikolaj Lopuski, Grzegorz Pasiut a Jakub Wanacki. Tým je doplňen o několik zajímavých zahraničním hráčů. Pro našeho fanouška bude nejznámější dvojice Martin Čakajík (Liberec, Plzeň) a Dušan Děvečka (Dukla Jihlava, Slovan Bratislava). Prvně jmenovaný strávil několik sezon v české nejvyšší soutěži a druhý odehrál čtyři sezony ve Slovanu Bratislava. Dále jsou to finský útočník Jesse Rohtla, švédský brankář Kevin Lindskoug a finský obránce Eetu Heikkinen.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

07.02.2019

Strážníci asistovali při odtahu kamionu.
V ranních hodinách přijato oznámení o stojícím kamionu na trávníku na ulici Okružní. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že vozidlo mělo poruchu. Řidič - cizinec, tahač odstavil tak, aby byla zachována průjezdnost vozovky. Odtah měl již domluvený. Během odtahování vozidla zajišťovali strážníci Besip, aby nedocházelo ke kolizním situacím. O protiprávní jednání se nejednalo.

04.02.2019

Žvýkačka se v automatu zasekla.
V odpoledních hodinách se na linku 156 obrátil pracovník bezpečnostní agentury s tím, že došlo k poškození automatu na žvýkačky. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Ten hlídce označil ženu, která automat poškodila. Ta uvedla, že do přístroje vhodila dvacet korun a žvýkačka, která měla vypadnout, uvízla uvnitř. Proto s automatem začala třepat a při naklonění došlo k jeho pádu na zem.

02.02.2019

Porušil vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí městských lázní si strážníci povšimli osoby, která konzumovala alkohol na místě, kde je to vyhláškou města zakázáno. Dotyčný, hlídkou zkontaktován a poučen o protiprávním jednání. Rozpitou dvoulitrovou lahev s vínem strážníci muži odebrali. Přestupkové jednání třiačtyřicetiletého bezdomovce, předáno k projednání příslušnému správnímu orgánu. O tom hlídka muže poučila.

01.02.2019

Urážel strážníky.
Při kontrolní činnosti v prostorách hlavního nádraží a jeho okolí si hlídka povšimla na peróně muže popíjejícího pivo. Ten neustále pokřikoval a nadával kolemjdoucím lidem. Strážníci muže vyzvali, aby zanechal hlasitých projevů. Na výzvu dotyčný nereagoval. Při řešení celé situace strážníkům neustále nadával a urážel je. Tím, že neuposlechl výzvy a znevážil postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci, se třiačtyřicetiletý muž dopustil přestupku proti veřejnému pořádku.

31.01.2019

Spící dítě v baru.
Před jedenáctou hodinou večer vyjížděli strážníci prověřit přijaté oznámení o spícím dítěti v baru nedaleko Brněnské ulice. Na místě událost hlídkou potvrzena. V době příjezdu strážníků se muž i s dítětem chystal na odchod. Zkontaktován otec dítěte. Třicetiletý muž uvedl, že čtyřletou dceru hlídá, jelikož její matka je v práci. On si potřeboval jít vyřídit něco za bratrem a dceru neměl kde nechat, proto ji vzal s sebou.