> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřáby v prvním přípravném utkání

vloženo: 13.08.2018           komentářů: 0

Konec čekání! Jestřáby v prvním přípravném utkání čeká polský vicemistr GKS Katowice

Po třítýdenní dřině vyrazí LHK Jestřábi Prostějov konečně do boje! V prvním přátelském utkání změří síly se zahraničním soupeřem. Jestřábi se utkají s polským vicemistrem a v letošní sezoně aspirantem na titul z Katowic. Začátek utkání je naplánován na 18:00.

Trenér Jiří Vykoukal naordinoval svým svěřencům neobvyklý začátek přípravy na novou sezonu. První přátelské utkání sehraje náš tým až po třech týdnech na ledě. Během této doby naše letka absolvovala dva týdny kondiční přípravy na ledě, kde si trenér chtěl udělat obrázek, kdo a jak trénoval přes léto. Zároveň chtěl, co nejvíce času, aby poznal nově příchozí hráče a hráče, kteří jsou v Prostějově na zkoušku. Poslední týden se hráči věnovali nácviku herních situací a herního systému. Jak se to trenérovi podařilo můžeme všichni sledovat zítra od 18:00 na zimním stadionu v Prostějově. Můžeme poodkrýt, že v sestavě budou všechny nové tváře (Žálčík, Račuk, Zdráhal, Foltýn) i hráči, kteří bojují v Prostějově o místo (Matys, Kellner, Krejčí, Huf, Krejčiřík).
Začátek zápasu 14.8.2018 v 18:00 zimní stadion Prostějov
LHK Jestřábi Prostějov - Tauron KH GKS Katowice

Tauron KH GKS Katowice je pravidelným účastníkem polské nejvyšší soutěže. Po chudých letech, kdy tým bojoval o holé přežití v lize, se v minulé sezoně povedlo vedení přivést silného sponzora a s naplněnou kasou i velmi kvalitní hokejisty. Tým před minulou sezonou posílila řada polských reprezentantů. Za Katowice nastupuje nejlepší hráč mistrovství světa divize B z před dvou let Patryk Wronka, nejlepší střelec anglické ligy Tomasz Malasiński, pravidelní polští reprezetanti Mikolaj Lopuski, Grzegorz Pasiut a Jakub Wanacki. Tým je doplňen o několik zajímavých zahraničním hráčů. Pro našeho fanouška bude nejznámější dvojice Martin Čakajík (Liberec, Plzeň) a Dušan Děvečka (Dukla Jihlava, Slovan Bratislava). Prvně jmenovaný strávil několik sezon v české nejvyšší soutěži a druhý odehrál čtyři sezony ve Slovanu Bratislava. Dále jsou to finský útočník Jesse Rohtla, švédský brankář Kevin Lindskoug a finský obránce Eetu Heikkinen.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře





  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.