> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřáby v prvním přípravném utkání

vloženo: 13.08.2018           komentářů: 0

Konec čekání! Jestřáby v prvním přípravném utkání čeká polský vicemistr GKS Katowice

Po třítýdenní dřině vyrazí LHK Jestřábi Prostějov konečně do boje! V prvním přátelském utkání změří síly se zahraničním soupeřem. Jestřábi se utkají s polským vicemistrem a v letošní sezoně aspirantem na titul z Katowic. Začátek utkání je naplánován na 18:00.

Trenér Jiří Vykoukal naordinoval svým svěřencům neobvyklý začátek přípravy na novou sezonu. První přátelské utkání sehraje náš tým až po třech týdnech na ledě. Během této doby naše letka absolvovala dva týdny kondiční přípravy na ledě, kde si trenér chtěl udělat obrázek, kdo a jak trénoval přes léto. Zároveň chtěl, co nejvíce času, aby poznal nově příchozí hráče a hráče, kteří jsou v Prostějově na zkoušku. Poslední týden se hráči věnovali nácviku herních situací a herního systému. Jak se to trenérovi podařilo můžeme všichni sledovat zítra od 18:00 na zimním stadionu v Prostějově. Můžeme poodkrýt, že v sestavě budou všechny nové tváře (Žálčík, Račuk, Zdráhal, Foltýn) i hráči, kteří bojují v Prostějově o místo (Matys, Kellner, Krejčí, Huf, Krejčiřík).
Začátek zápasu 14.8.2018 v 18:00 zimní stadion Prostějov
LHK Jestřábi Prostějov - Tauron KH GKS Katowice

Tauron KH GKS Katowice je pravidelným účastníkem polské nejvyšší soutěže. Po chudých letech, kdy tým bojoval o holé přežití v lize, se v minulé sezoně povedlo vedení přivést silného sponzora a s naplněnou kasou i velmi kvalitní hokejisty. Tým před minulou sezonou posílila řada polských reprezentantů. Za Katowice nastupuje nejlepší hráč mistrovství světa divize B z před dvou let Patryk Wronka, nejlepší střelec anglické ligy Tomasz Malasiński, pravidelní polští reprezetanti Mikolaj Lopuski, Grzegorz Pasiut a Jakub Wanacki. Tým je doplňen o několik zajímavých zahraničním hráčů. Pro našeho fanouška bude nejznámější dvojice Martin Čakajík (Liberec, Plzeň) a Dušan Děvečka (Dukla Jihlava, Slovan Bratislava). Prvně jmenovaný strávil několik sezon v české nejvyšší soutěži a druhý odehrál čtyři sezony ve Slovanu Bratislava. Dále jsou to finský útočník Jesse Rohtla, švédský brankář Kevin Lindskoug a finský obránce Eetu Heikkinen.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.