> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Už 105 let táhneme na hokej!

vloženo: 01.08.2018           komentářů: 0


Už 105 let táhneme na hokej! Přinášíme Vám první informace o permanentních vstupenkách na sezonu 2018/2019

Myslím, že po povedeném minulém ročníku už všichni netrpělivě vyhlížíme ten nastávající. Jak všichni doufáme, bude to sezona s velkým S. V tomto roce vedení vyhlásilo velmi ambiciózní cíle a to postup do semifinále první ligy, povedlo se udržet a ještě posílit tým a navíc si budeme připomínat 105 výročí založení našeho hokejového klubu! K této významné příležitosti jsme pro Vás připravili rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem, které budou připomínat naše kulaté výročí.

23.07.2018 | Redakce

Termíny předprodeje permanentních vstupenek

V minulém ročníku jsem si pro Vás nachystali překvapení, když jste si mohli svou permici na pokladně ZS zakoupit od hráčů A-týmu. V letošním roce v tom budeme pokračovat.

První den předprodeje bude probíhat ve středu 8.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladnách zimního stadionu se na Vás budou těšit nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík.

Druhý den předprodeje bude probíhat ve čtvrtek 9.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladně zimního stadionu budou připraveni Jakub Neužil a Daniel Kolář.

Další termíny prodeje permanentních vstupenek 14.8.2018, 21.8.2018 a 28.8.2018

Kdo by si nestihl zakoupit permanentní vstupenku v předprodeji, bude mít další možnost na pokladně před přípravnými domácími utkáními.

I díky Vaší podpoře jsme mohli minulý rok zažívat tolik radosti na našem zimním stadionu. Udělali jsme vše proto, abychom navázali na výkony, které jsme předváděli a rozdávali radost našim fanouškům. Pro nás je Vaše podpora jedním z klíčových faktorů úspěchu. Nejen, že nám pomáháte finančně, ale váš support z tribun, dělá z našeho stadionu tvrz, do které se i ti největší favorité bojí jezdit. Abychom si i my mohli udržet standart aspirantů na semifinále, dojde ke kosmetickému zdražení základního vstupného na utkání 1.ligy o 10,- Kč. To mírně zvedne i cenu permanentky, kterou navýší i zvýšený počet domácích utkání základní části na 28.

Po analýze vašich odpovědí v dotazníku a anketě na našich webových stránkách jsme se rozhodli rozšířit nabídku permanentek o poloviční a jednu speciální, která bude pro fanoušky, kteří chtějí podpořit náš klub a pomoci mu dosáhnout cílů, který si před sebe postavil. Navíc každá permanentní vstupenka bude mít vlastní název, který bude odkazovat náš klub.

Přehled cen vstupenek pro sezonu 2018/19

Základní vstupné

Vstupné na přípravné zápasy: 50,- Kč

Vstupné na zápasy 1.ligy: 90,- Kč

Děti do 130 cm: zdarma

V případě pořízení místenky se cena vstupenky u platících navýší o 10,- Kč. V případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenka JSME PROSTĚJOV: 1 260,- Kč

(bude platit na všechny přípravné utkání a vámi vybraných 14 domácích utkání základní části, speciální vchod)

Permanentní vstupenka TÁHNEME NA HOKEJ: 2 520,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a čtvrtfinále první ligy, speciální vchod)

Permanentní vstupenka SRDCE ZA PROSTĚJOV: 5 000,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a play-off první ligy a baráž o extraligu, speciální vchod. Plus jako dárek od nás dostanete nový zápasový dres A-týmu LHK Jestřábi Prostějov)

Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permic z minulé sezony tato informace neplatí. Těm bude permanentka vyměněna za novou bez poplatku.

V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100,- Kč.


autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.