> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Už 105 let táhneme na hokej!

vloženo: 01.08.2018           komentářů: 0


Už 105 let táhneme na hokej! Přinášíme Vám první informace o permanentních vstupenkách na sezonu 2018/2019

Myslím, že po povedeném minulém ročníku už všichni netrpělivě vyhlížíme ten nastávající. Jak všichni doufáme, bude to sezona s velkým S. V tomto roce vedení vyhlásilo velmi ambiciózní cíle a to postup do semifinále první ligy, povedlo se udržet a ještě posílit tým a navíc si budeme připomínat 105 výročí založení našeho hokejového klubu! K této významné příležitosti jsme pro Vás připravili rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem, které budou připomínat naše kulaté výročí.

23.07.2018 | Redakce

Termíny předprodeje permanentních vstupenek

V minulém ročníku jsem si pro Vás nachystali překvapení, když jste si mohli svou permici na pokladně ZS zakoupit od hráčů A-týmu. V letošním roce v tom budeme pokračovat.

První den předprodeje bude probíhat ve středu 8.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladnách zimního stadionu se na Vás budou těšit nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík.

Druhý den předprodeje bude probíhat ve čtvrtek 9.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladně zimního stadionu budou připraveni Jakub Neužil a Daniel Kolář.

Další termíny prodeje permanentních vstupenek 14.8.2018, 21.8.2018 a 28.8.2018

Kdo by si nestihl zakoupit permanentní vstupenku v předprodeji, bude mít další možnost na pokladně před přípravnými domácími utkáními.

I díky Vaší podpoře jsme mohli minulý rok zažívat tolik radosti na našem zimním stadionu. Udělali jsme vše proto, abychom navázali na výkony, které jsme předváděli a rozdávali radost našim fanouškům. Pro nás je Vaše podpora jedním z klíčových faktorů úspěchu. Nejen, že nám pomáháte finančně, ale váš support z tribun, dělá z našeho stadionu tvrz, do které se i ti největší favorité bojí jezdit. Abychom si i my mohli udržet standart aspirantů na semifinále, dojde ke kosmetickému zdražení základního vstupného na utkání 1.ligy o 10,- Kč. To mírně zvedne i cenu permanentky, kterou navýší i zvýšený počet domácích utkání základní části na 28.

Po analýze vašich odpovědí v dotazníku a anketě na našich webových stránkách jsme se rozhodli rozšířit nabídku permanentek o poloviční a jednu speciální, která bude pro fanoušky, kteří chtějí podpořit náš klub a pomoci mu dosáhnout cílů, který si před sebe postavil. Navíc každá permanentní vstupenka bude mít vlastní název, který bude odkazovat náš klub.

Přehled cen vstupenek pro sezonu 2018/19

Základní vstupné

Vstupné na přípravné zápasy: 50,- Kč

Vstupné na zápasy 1.ligy: 90,- Kč

Děti do 130 cm: zdarma

V případě pořízení místenky se cena vstupenky u platících navýší o 10,- Kč. V případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenka JSME PROSTĚJOV: 1 260,- Kč

(bude platit na všechny přípravné utkání a vámi vybraných 14 domácích utkání základní části, speciální vchod)

Permanentní vstupenka TÁHNEME NA HOKEJ: 2 520,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a čtvrtfinále první ligy, speciální vchod)

Permanentní vstupenka SRDCE ZA PROSTĚJOV: 5 000,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a play-off první ligy a baráž o extraligu, speciální vchod. Plus jako dárek od nás dostanete nový zápasový dres A-týmu LHK Jestřábi Prostějov)

Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permic z minulé sezony tato informace neplatí. Těm bude permanentka vyměněna za novou bez poplatku.

V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100,- Kč.


autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.