> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Už 105 let táhneme na hokej!

vloženo: 01.08.2018           komentářů: 0


Už 105 let táhneme na hokej! Přinášíme Vám první informace o permanentních vstupenkách na sezonu 2018/2019

Myslím, že po povedeném minulém ročníku už všichni netrpělivě vyhlížíme ten nastávající. Jak všichni doufáme, bude to sezona s velkým S. V tomto roce vedení vyhlásilo velmi ambiciózní cíle a to postup do semifinále první ligy, povedlo se udržet a ještě posílit tým a navíc si budeme připomínat 105 výročí založení našeho hokejového klubu! K této významné příležitosti jsme pro Vás připravili rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem, které budou připomínat naše kulaté výročí.

23.07.2018 | Redakce

Termíny předprodeje permanentních vstupenek

V minulém ročníku jsem si pro Vás nachystali překvapení, když jste si mohli svou permici na pokladně ZS zakoupit od hráčů A-týmu. V letošním roce v tom budeme pokračovat.

První den předprodeje bude probíhat ve středu 8.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladnách zimního stadionu se na Vás budou těšit nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík.

Druhý den předprodeje bude probíhat ve čtvrtek 9.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladně zimního stadionu budou připraveni Jakub Neužil a Daniel Kolář.

Další termíny prodeje permanentních vstupenek 14.8.2018, 21.8.2018 a 28.8.2018

Kdo by si nestihl zakoupit permanentní vstupenku v předprodeji, bude mít další možnost na pokladně před přípravnými domácími utkáními.

I díky Vaší podpoře jsme mohli minulý rok zažívat tolik radosti na našem zimním stadionu. Udělali jsme vše proto, abychom navázali na výkony, které jsme předváděli a rozdávali radost našim fanouškům. Pro nás je Vaše podpora jedním z klíčových faktorů úspěchu. Nejen, že nám pomáháte finančně, ale váš support z tribun, dělá z našeho stadionu tvrz, do které se i ti největší favorité bojí jezdit. Abychom si i my mohli udržet standart aspirantů na semifinále, dojde ke kosmetickému zdražení základního vstupného na utkání 1.ligy o 10,- Kč. To mírně zvedne i cenu permanentky, kterou navýší i zvýšený počet domácích utkání základní části na 28.

Po analýze vašich odpovědí v dotazníku a anketě na našich webových stránkách jsme se rozhodli rozšířit nabídku permanentek o poloviční a jednu speciální, která bude pro fanoušky, kteří chtějí podpořit náš klub a pomoci mu dosáhnout cílů, který si před sebe postavil. Navíc každá permanentní vstupenka bude mít vlastní název, který bude odkazovat náš klub.

Přehled cen vstupenek pro sezonu 2018/19

Základní vstupné

Vstupné na přípravné zápasy: 50,- Kč

Vstupné na zápasy 1.ligy: 90,- Kč

Děti do 130 cm: zdarma

V případě pořízení místenky se cena vstupenky u platících navýší o 10,- Kč. V případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenka JSME PROSTĚJOV: 1 260,- Kč

(bude platit na všechny přípravné utkání a vámi vybraných 14 domácích utkání základní části, speciální vchod)

Permanentní vstupenka TÁHNEME NA HOKEJ: 2 520,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a čtvrtfinále první ligy, speciální vchod)

Permanentní vstupenka SRDCE ZA PROSTĚJOV: 5 000,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a play-off první ligy a baráž o extraligu, speciální vchod. Plus jako dárek od nás dostanete nový zápasový dres A-týmu LHK Jestřábi Prostějov)

Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permic z minulé sezony tato informace neplatí. Těm bude permanentka vyměněna za novou bez poplatku.

V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100,- Kč.


autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.07.2019

Agresivní sourozenec skončil
Těsně po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci k případu slovního napadení mezi sourozenci. Na místě je kontaktoval oznamovatel, který uvedl, že bydlí ve společné domácnosti se svým bratrem a ten je neustále pod vlivem alkoholu. Následkem toho je slovní urážení a opakované vyhrožování fyzickým napadením. I za přítomnosti hlídky se agresor choval vůči svému bratrovi velice hrubým způsobem, vyhrožoval mu fyzickým útokem a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Jelikož nekontroloval své chování, byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky. Ta měla pozitivní výsledek 3,62 promile alkoholu.

17.07.2019

Před jízdou se vydatně posilnil.
Po sedmnácté hodině bylo přijato oznámení na linku 156 o opilém cyklistovi, který se pohybuje po ulici Krasická směrem k centru města. Vyslaná hlídka na místo našla muže, který ležel na trávě mimo pozemní komunikaci. Strážníci provedli u dotyčného dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

16.07.2019

Vychutnávali si pivko.
V odpoledních hodinách při vykonávání hlídkové služby zaměřené na veřejný pořádek si strážníci všimli dvou mladíků, jak popíjejí alkohol v parčíku na ulici Josefa Lady u dětského hřiště. Jednalo se o muže ve věku devatenáct a jednadvacet let. Dotyční konzumovali lahvové pivo v místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města Prostějova. Nesmí se konzumovat alkoholické nápoje v okruhu 100m od dětských hřišť.

16.07.2019

Lapkové se tentokrát pěkně činili
Za uplynulý týden vyjížděli hlídky městské policie k jedenácti krádežím, které se udály v prostějovských supermarketech. Všechny případy byly spáchány dospělými osobami. U osmi krádeží nedošlo k poškození zboží, a proto bylo vráceno zpět do prodeje. Ve dvou případech si přestupci odcizené zboží odkoupili a jedenkrát nebylo vráceno zpět na prodejnu. Pachatelé odcizili zboží v celkové hodnotě 13 524,60 Kč. Přeborníkem v tomto počínání byl devětadvacetiletý muž, jenž byl dopaden třikrát během dvou dnů a sám dokázal odcizit zboží v hodnotě 7 858 Kč.

12.07.2019

Nechtělo se jim platit za psy
Před osmou hodinou ranní prováděli strážníci kontrolu, která byla zaměřená na dodržování právních předpisů města Prostějova. Konkrétně na obecně závazné vyhlášky o volném pohybu psů a také jestli majitelé mají svého miláčka očipovaného, přihlášeného a řádně platí poplatky. Bylo zjištěno dvakrát protiprávní jednání. V prvním případě je podezřelá z přestupku padesátiletá žena a to tím, že svého psa řádně nepřihlásila a neplatí za něj poplatek.