> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Už 105 let táhneme na hokej!

vloženo: 01.08.2018           komentářů: 0


Už 105 let táhneme na hokej! Přinášíme Vám první informace o permanentních vstupenkách na sezonu 2018/2019

Myslím, že po povedeném minulém ročníku už všichni netrpělivě vyhlížíme ten nastávající. Jak všichni doufáme, bude to sezona s velkým S. V tomto roce vedení vyhlásilo velmi ambiciózní cíle a to postup do semifinále první ligy, povedlo se udržet a ještě posílit tým a navíc si budeme připomínat 105 výročí založení našeho hokejového klubu! K této významné příležitosti jsme pro Vás připravili rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem, které budou připomínat naše kulaté výročí.

23.07.2018 | Redakce

Termíny předprodeje permanentních vstupenek

V minulém ročníku jsem si pro Vás nachystali překvapení, když jste si mohli svou permici na pokladně ZS zakoupit od hráčů A-týmu. V letošním roce v tom budeme pokračovat.

První den předprodeje bude probíhat ve středu 8.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladnách zimního stadionu se na Vás budou těšit nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík.

Druhý den předprodeje bude probíhat ve čtvrtek 9.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladně zimního stadionu budou připraveni Jakub Neužil a Daniel Kolář.

Další termíny prodeje permanentních vstupenek 14.8.2018, 21.8.2018 a 28.8.2018

Kdo by si nestihl zakoupit permanentní vstupenku v předprodeji, bude mít další možnost na pokladně před přípravnými domácími utkáními.

I díky Vaší podpoře jsme mohli minulý rok zažívat tolik radosti na našem zimním stadionu. Udělali jsme vše proto, abychom navázali na výkony, které jsme předváděli a rozdávali radost našim fanouškům. Pro nás je Vaše podpora jedním z klíčových faktorů úspěchu. Nejen, že nám pomáháte finančně, ale váš support z tribun, dělá z našeho stadionu tvrz, do které se i ti největší favorité bojí jezdit. Abychom si i my mohli udržet standart aspirantů na semifinále, dojde ke kosmetickému zdražení základního vstupného na utkání 1.ligy o 10,- Kč. To mírně zvedne i cenu permanentky, kterou navýší i zvýšený počet domácích utkání základní části na 28.

Po analýze vašich odpovědí v dotazníku a anketě na našich webových stránkách jsme se rozhodli rozšířit nabídku permanentek o poloviční a jednu speciální, která bude pro fanoušky, kteří chtějí podpořit náš klub a pomoci mu dosáhnout cílů, který si před sebe postavil. Navíc každá permanentní vstupenka bude mít vlastní název, který bude odkazovat náš klub.

Přehled cen vstupenek pro sezonu 2018/19

Základní vstupné

Vstupné na přípravné zápasy: 50,- Kč

Vstupné na zápasy 1.ligy: 90,- Kč

Děti do 130 cm: zdarma

V případě pořízení místenky se cena vstupenky u platících navýší o 10,- Kč. V případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenka JSME PROSTĚJOV: 1 260,- Kč

(bude platit na všechny přípravné utkání a vámi vybraných 14 domácích utkání základní části, speciální vchod)

Permanentní vstupenka TÁHNEME NA HOKEJ: 2 520,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a čtvrtfinále první ligy, speciální vchod)

Permanentní vstupenka SRDCE ZA PROSTĚJOV: 5 000,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a play-off první ligy a baráž o extraligu, speciální vchod. Plus jako dárek od nás dostanete nový zápasový dres A-týmu LHK Jestřábi Prostějov)

Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permic z minulé sezony tato informace neplatí. Těm bude permanentka vyměněna za novou bez poplatku.

V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100,- Kč.


autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

07.02.2019

Strážníci asistovali při odtahu kamionu.
V ranních hodinách přijato oznámení o stojícím kamionu na trávníku na ulici Okružní. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že vozidlo mělo poruchu. Řidič - cizinec, tahač odstavil tak, aby byla zachována průjezdnost vozovky. Odtah měl již domluvený. Během odtahování vozidla zajišťovali strážníci Besip, aby nedocházelo ke kolizním situacím. O protiprávní jednání se nejednalo.

04.02.2019

Žvýkačka se v automatu zasekla.
V odpoledních hodinách se na linku 156 obrátil pracovník bezpečnostní agentury s tím, že došlo k poškození automatu na žvýkačky. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Ten hlídce označil ženu, která automat poškodila. Ta uvedla, že do přístroje vhodila dvacet korun a žvýkačka, která měla vypadnout, uvízla uvnitř. Proto s automatem začala třepat a při naklonění došlo k jeho pádu na zem.

02.02.2019

Porušil vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí městských lázní si strážníci povšimli osoby, která konzumovala alkohol na místě, kde je to vyhláškou města zakázáno. Dotyčný, hlídkou zkontaktován a poučen o protiprávním jednání. Rozpitou dvoulitrovou lahev s vínem strážníci muži odebrali. Přestupkové jednání třiačtyřicetiletého bezdomovce, předáno k projednání příslušnému správnímu orgánu. O tom hlídka muže poučila.

01.02.2019

Urážel strážníky.
Při kontrolní činnosti v prostorách hlavního nádraží a jeho okolí si hlídka povšimla na peróně muže popíjejícího pivo. Ten neustále pokřikoval a nadával kolemjdoucím lidem. Strážníci muže vyzvali, aby zanechal hlasitých projevů. Na výzvu dotyčný nereagoval. Při řešení celé situace strážníkům neustále nadával a urážel je. Tím, že neuposlechl výzvy a znevážil postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci, se třiačtyřicetiletý muž dopustil přestupku proti veřejnému pořádku.

31.01.2019

Spící dítě v baru.
Před jedenáctou hodinou večer vyjížděli strážníci prověřit přijaté oznámení o spícím dítěti v baru nedaleko Brněnské ulice. Na místě událost hlídkou potvrzena. V době příjezdu strážníků se muž i s dítětem chystal na odchod. Zkontaktován otec dítěte. Třicetiletý muž uvedl, že čtyřletou dceru hlídá, jelikož její matka je v práci. On si potřeboval jít vyřídit něco za bratrem a dceru neměl kde nechat, proto ji vzal s sebou.