> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Už 105 let táhneme na hokej!

vloženo: 01.08.2018           komentářů: 0


Už 105 let táhneme na hokej! Přinášíme Vám první informace o permanentních vstupenkách na sezonu 2018/2019

Myslím, že po povedeném minulém ročníku už všichni netrpělivě vyhlížíme ten nastávající. Jak všichni doufáme, bude to sezona s velkým S. V tomto roce vedení vyhlásilo velmi ambiciózní cíle a to postup do semifinále první ligy, povedlo se udržet a ještě posílit tým a navíc si budeme připomínat 105 výročí založení našeho hokejového klubu! K této významné příležitosti jsme pro Vás připravili rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem, které budou připomínat naše kulaté výročí.

23.07.2018 | Redakce

Termíny předprodeje permanentních vstupenek

V minulém ročníku jsem si pro Vás nachystali překvapení, když jste si mohli svou permici na pokladně ZS zakoupit od hráčů A-týmu. V letošním roce v tom budeme pokračovat.

První den předprodeje bude probíhat ve středu 8.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladnách zimního stadionu se na Vás budou těšit nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík.

Druhý den předprodeje bude probíhat ve čtvrtek 9.8.2018 od 16:00 do 19:00.

Na pokladně zimního stadionu budou připraveni Jakub Neužil a Daniel Kolář.

Další termíny prodeje permanentních vstupenek 14.8.2018, 21.8.2018 a 28.8.2018

Kdo by si nestihl zakoupit permanentní vstupenku v předprodeji, bude mít další možnost na pokladně před přípravnými domácími utkáními.

I díky Vaší podpoře jsme mohli minulý rok zažívat tolik radosti na našem zimním stadionu. Udělali jsme vše proto, abychom navázali na výkony, které jsme předváděli a rozdávali radost našim fanouškům. Pro nás je Vaše podpora jedním z klíčových faktorů úspěchu. Nejen, že nám pomáháte finančně, ale váš support z tribun, dělá z našeho stadionu tvrz, do které se i ti největší favorité bojí jezdit. Abychom si i my mohli udržet standart aspirantů na semifinále, dojde ke kosmetickému zdražení základního vstupného na utkání 1.ligy o 10,- Kč. To mírně zvedne i cenu permanentky, kterou navýší i zvýšený počet domácích utkání základní části na 28.

Po analýze vašich odpovědí v dotazníku a anketě na našich webových stránkách jsme se rozhodli rozšířit nabídku permanentek o poloviční a jednu speciální, která bude pro fanoušky, kteří chtějí podpořit náš klub a pomoci mu dosáhnout cílů, který si před sebe postavil. Navíc každá permanentní vstupenka bude mít vlastní název, který bude odkazovat náš klub.

Přehled cen vstupenek pro sezonu 2018/19

Základní vstupné

Vstupné na přípravné zápasy: 50,- Kč

Vstupné na zápasy 1.ligy: 90,- Kč

Děti do 130 cm: zdarma

V případě pořízení místenky se cena vstupenky u platících navýší o 10,- Kč. V případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenka JSME PROSTĚJOV: 1 260,- Kč

(bude platit na všechny přípravné utkání a vámi vybraných 14 domácích utkání základní části, speciální vchod)

Permanentní vstupenka TÁHNEME NA HOKEJ: 2 520,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a čtvrtfinále první ligy, speciální vchod)

Permanentní vstupenka SRDCE ZA PROSTĚJOV: 5 000,- Kč

(bude platit na všechny domácí přípravné utkání, 28 domácích utkání základní části a play-off první ligy a baráž o extraligu, speciální vchod. Plus jako dárek od nás dostanete nový zápasový dres A-týmu LHK Jestřábi Prostějov)

Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permic z minulé sezony tato informace neplatí. Těm bude permanentka vyměněna za novou bez poplatku.

V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100,- Kč.


autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.