> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1. SK Prostějov - SK Uničov 0:0

vloženo: 15.07.2018           komentářů: 0

První přípravné utkání přineslo bezbrankovou remízu.

Přípravné utkání 14.7.2018

1. SK Prostějov - SK Uničov 0:0

Sestava 1. SK Prostějov:
Bréda (Jícha) - Slaninka, Kroupa,Biolek, Koudelka, Zhykol, Šteigl, Janíček, Machynek, Schuster, Sus, Hapal, Pančochář, Kovařík, Píchal, Fládr, Rus, Langer.

Trenér: Oldřich Machala.

Sestava SK Uničov:
1. poločas:
Spurný - Seibert, Bala, Purzitidis, Můčka - Jeřábek, Bača, Binar, Svoboda, Krč - Komenda.
2. poločas:
Spurný (60. Studený) - Purzitidis, Markovič, Krayzel, Seibert - Antl, Dostál, Bala, Šléška, Krč - Vichta.

Trenér: Dušan Žmolík.

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:
"V Prostějově jsme odehráli zápas, který nám ukázal, že pokud si budeme věřit a dobře pracovat v tréninku můžeme hrát rychlý ofenzivní fotbal. Všechny hráče musím pochválit za nasazení. Co se týká taktických věcí, byla tam řada nedostatků, z kterých nás mohl soupeř potrestat. Na druhou stranu se tam objevily vynikající věci, díky kterým jsme dokázali získávat od soupeře míče a vytvářet si brankové příležitosti. Do dalších tréninků a zápasů je však důležité, že hráči si vyzkoušeli, že mohou hrát náročný kombinační fotbal."

autor: SK Uničov/Lukáš Macek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.07.2019

Agresivní sourozenec skončil
Těsně po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci k případu slovního napadení mezi sourozenci. Na místě je kontaktoval oznamovatel, který uvedl, že bydlí ve společné domácnosti se svým bratrem a ten je neustále pod vlivem alkoholu. Následkem toho je slovní urážení a opakované vyhrožování fyzickým napadením. I za přítomnosti hlídky se agresor choval vůči svému bratrovi velice hrubým způsobem, vyhrožoval mu fyzickým útokem a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Jelikož nekontroloval své chování, byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky. Ta měla pozitivní výsledek 3,62 promile alkoholu.

17.07.2019

Před jízdou se vydatně posilnil.
Po sedmnácté hodině bylo přijato oznámení na linku 156 o opilém cyklistovi, který se pohybuje po ulici Krasická směrem k centru města. Vyslaná hlídka na místo našla muže, který ležel na trávě mimo pozemní komunikaci. Strážníci provedli u dotyčného dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

16.07.2019

Vychutnávali si pivko.
V odpoledních hodinách při vykonávání hlídkové služby zaměřené na veřejný pořádek si strážníci všimli dvou mladíků, jak popíjejí alkohol v parčíku na ulici Josefa Lady u dětského hřiště. Jednalo se o muže ve věku devatenáct a jednadvacet let. Dotyční konzumovali lahvové pivo v místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města Prostějova. Nesmí se konzumovat alkoholické nápoje v okruhu 100m od dětských hřišť.

16.07.2019

Lapkové se tentokrát pěkně činili
Za uplynulý týden vyjížděli hlídky městské policie k jedenácti krádežím, které se udály v prostějovských supermarketech. Všechny případy byly spáchány dospělými osobami. U osmi krádeží nedošlo k poškození zboží, a proto bylo vráceno zpět do prodeje. Ve dvou případech si přestupci odcizené zboží odkoupili a jedenkrát nebylo vráceno zpět na prodejnu. Pachatelé odcizili zboží v celkové hodnotě 13 524,60 Kč. Přeborníkem v tomto počínání byl devětadvacetiletý muž, jenž byl dopaden třikrát během dvou dnů a sám dokázal odcizit zboží v hodnotě 7 858 Kč.

12.07.2019

Nechtělo se jim platit za psy
Před osmou hodinou ranní prováděli strážníci kontrolu, která byla zaměřená na dodržování právních předpisů města Prostějova. Konkrétně na obecně závazné vyhlášky o volném pohybu psů a také jestli majitelé mají svého miláčka očipovaného, přihlášeného a řádně platí poplatky. Bylo zjištěno dvakrát protiprávní jednání. V prvním případě je podezřelá z přestupku padesátiletá žena a to tím, že svého psa řádně nepřihlásila a neplatí za něj poplatek.