> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Trabant sraz Morava

vloženo: 08.07.2017           komentářů: 0


Kdy 7. červenec 2017 - 9. červenec 2017 Sportovní akce
Tradiční sraz příznivců Trabantů, Wartburgů, Barkasů, Roburů, Multicarů – všech vozidel koncernu IFA probíhá v Campingu Žralok v Plumlově u Prostějova.
Sraz pořádá Trabant Gang Brno. Velmi zajímavý a bohatý program, např. jízdy zručnosti v kategoriích muži, ženy, jízda naslepo, plavba pravidelnosti na Trabi Titaniku, soutěže o zajímavé ceny, v letošním roce v duchu retro stylu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století.

I v letošním roce 2017 navážeme na tradici srazu na starém známém místě a to v Autocampu Žralok v Plumlově u Prostějova.

Program 2017
Pátek 7.7. odpoledne
Registrace přijíždějících účastníků
Ubytování, pokec s kamarády
Volná zábava,možnost ohně, malý hudební podkres

Sobota 8.7.
Registrace posádek, které přijíždí v sobotu (registrovat se lze po celý den)
Prodej ND - pan Kytka, volná burza dílů
8:30 hod - Zahájení srazu - uvítání a Oficiální zahájení srazu hromadným troubením
Denní rozkaz a vztyčení vlajky.

V 9:00 hod odjezd na spanilou jízdu směr Prostějov. Prohlídka Aeroklubu Josefa Františka Prostějov - Letiště se nachází na okraji města Prostějov Aeroklub byl založen dne v roce 1934 v Prostějově v restauraci pana Tesaře, domluvené vstupné: děti zdarma, dospělí 30 Kč vstupné se vybírá při registraci na bráně.

Při příjezdu a zaparkování co nejdříve vytvoříme skupinu, kde si řekneme pár slov k prohlídce a jako bonus vylosujene tři účastnícká čísla (startovní číslo) a jeden z každé vylosované posádky se zúčastní vyhlídkového letu. Pro zájemce je možnost zakoupení vyhlídkového letu - 20min / 2.000 Kč. Po prohlídce samostatný návrat do kempu, polední pauza na jídlo (TRABIjídelníček po celý den)

Prodej ND - pan Kytka, volná burza dílů
Pásmo soutěží
Jízda zručnosti ženy, muži
Plavba pravidelnosti na TRABI Titaniku de Luxe
Soutěže pro děti
Soutěž o nejhezčí vůz v kategoriiích klasik, veterán a tuning
Jízda na slepo
Mozkové závity
Vyhlášení výsledků soutěží
Večerní program, hudba , oheň, volná zábava

Neděle 9.7.
Odpočinkové dopoledne, loučení, postupný odjezd (střízlivých) účastníků.

autor: Trabant Gang Brno

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.