> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Fotbalové zápasy

vloženo: 25.05.2017           komentářů: 0


Podrobný popis:

II.třída

16.30 hod. FK Skalka 2011 - Sokol Přemyslovice (Klenovice)

16.30 hod. Sokol Čechovice B - Sokol Určice B

III.třída OFS, sk. A

16.30 hod. Haná Nezamyslice B - Sokol Brodek u Pv B

16.30 hod. Sokol Bedihošť - TJ Želeč

III. třída OFS, sk. B

16.30 hod. SK Protivanov B - Sokol Čechy p./K.

Přebor OFS dorost

10.00 hod. TJ Smržice - Haná Nezamyslice

13.30 hod. Sokol Otaslavice - FC Hvozd

Přebor OFS st.žáci

10.00 hod. Sokol Klenovice na Hané - SK Protivanov

14.00 hod. Sokol v Pivíně - Sokol Brodek u Pv

Přebor OFS ml. žáci

10.00 hod. Haná Nezamyslice - Sokol Olšany

11.00 hod. SK Lipová - FK Výšovice

Smoos krajský přebor muži

17.00 hod. Kojetín - Koválovice - JISKRA Rapotín (Kojetín)

FGP studio 1.A.třída skupina B muži

17.00 hod. Sokol Konice - FC Beňov (Konice, UMTRA)

ČSOB pojišťovna krajský přebor starší žáci

9.00 hod. Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE

9.00 hod. Sokol Konice - FK Jeseník (Konice, UMTRA)

ČSOB pojišťovna krajský přebor mladší žáci

10.45 hod. Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE

10.45 hod. Sokol Konice - FK Jeseník (Konice, UMTRA)

autor: www.ofsprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.